Pilkyu Park po raz pierwszy z koncertem w Polsce!

Pilkyu Park był uczestnikiem największego południowokoreańskiego programu telewizyjnego Superstar K3 wydawanego w 2011 roku, gdzie po raz pierwszy został dostrzeżony zarówno przez jury jak i publikę zachwyconą jego głosem.


W styczniu 2021 roku zadebiutował jako solista swoim pierwszym singlem „스며든다” („Pervade”), a od tej pory wydaje ich kilka rocznie tworząc niesamowite utwory z gatunków K-R&B i K-Soul.

Jednocześnie czynnie nagrywa covery na swoim kanale YouTube w towarzystwie swojej uroczej kotki Hiri.


W 2022 roku wziął udział w programie Artistock Game gdzie udowodnił jak Jego barwny i pełen emocji wokal potrafi poruszyć serca widzów.


Niesamowite zdolności muzyczne to jednak nie wszystko czym nasz Gość może się pochwalić, ponieważ udowodnił, że posiada talent aktorski po razpierwszy debiutując na ekranie w dramie pt. “정신병동에도아침이와요” („Codzienna dawka słońca”) wydanej w tym roku na Netflixie.

Jego umiejętności wokalne będziecie mogli usłyszeć już w Sobotę 2 Grudnia podczas Xmasconu 2023! Wpadnijcie także do niego na stoisko konwentowe, gdzie będziecie mogli zakupić wspaniałe pamiątki z koncertu. Nie zabraknie także Meet&Greet z artystą.


Więcej o Pilkyu możecie dowiedzieć się z jego social mediów:

Instagram: https://www.instagram.com/pil_kyu/

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCfdgzo3B1inTs2gmywuAxlA