Gra Konwentowa – W ramach naszej gry konwentowej czekają na was stacje z grami świątecznymi, domowymi oraz wymagającymi współpracy 😉 Wszystko po to, by mocniej poczuć ducha Wielkich Mangowych Świąt i zebrać punkty. Za wzięcie udziału w każdej zabawie możecie otrzymać jeden żeton, można je następnie wydać w naszym konwencyjnym sklepiku na przeróżne drobiazgi. Od małych ozdób na choinki po ładnie zapakowane łakocie i małe prezenciki dla waszych przyjaciół. Tak więc w naszej konwentowej grze nie tylko będziemy się wspólnie bawić, ale i dzięki temu zdobędziemy nagrody, których celem jest uśmiech na twarzach naszych bliskich!

Gra w Klasy

Dwie prawdy i fałsz – prosta gra towarzyska. Minimum 5 graczy! Opowiadamy sobie jedną dwie prawdziwe informacje i jedną fałszywą, inna osoba ma zgadnąć , która informacja jest fałszywa! Rozegrajcie kilka rund i zdobądźcie żetony!

Pamięć: Umieść świąteczne gadżety na tacy. Uczestnicy przyglądają się jej i zapamiętują, co gdzie leży. Następnie tacę chowamy i każdy na kartce stara się odwzorować ów układ. Wygrywa ten, kto zapamiętał najwięcej.

Zgaduj Zgadula: Wypełnij dużą skarpetę różnymi przedmiotami – mogą to być klucze, orzechy, telefon, cokolwiek. Pozwól dzieciom odgadywać, co się kryje w środku. Tylko bez podglądania!

Świąteczny Alfabet! – Gracze otrzymują losowych 10 liter, muszą dopasować do nich różne związane ze świętami słowa, liczy się kreatywność!

Napełnij skarpetę! – Świąteczna skarpeta jest pusta, a to bardzo źle. Musi być pełna dobroci dla grzecznych dzieci. Napełnijcie ją jak najszybciej! Gra na czas polegająca na wypełnieniu skarpety łakociami za pomocą łyżki.

Wielkie Mangowe polowanie na Święta! – Znajdź świąteczne przedmioty związane z Xmasconem i zrób sobie przy nich selfie!

Świąteczny Dubbing/Karaoke – NanoKarrin!